Grażyna Krukówna aktorka w Teatrze Współczesnym
Łucja Burzyńska
Władysław Szeptycki
Ściana w Klubie Muzyki i Literatury
Wojciech Dzieduszycki
Maciej Łagiewski - dyrektor Muzeum Historycznego
Lidia Geringer de Oedenberg
Olgierd Czerner
Antoni Gucwiński
Bogusław Litwiniec
Wojciech Kościelniak
Duchowni w Katedrze Wrocławskiej
Bogdan Zdrojewski
Elżbieta Terlikowska
Barbara Kostrzewska i Sławomir Pietras w Operetce Wrocławskiej
Henryk Worcell
Halina Rasiakówna
Barbara Kostrzewska
Jan Miodek
Jerzy Urban
Dorota Stalińska
Spektakl pt. "Pastorałka" w Teatrze Polskim
Spektakl pt. "Kiedy przychodzi Anioł" w Teatrze Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego
Spektakl pt. "Kiedy przychodzi Anioł" w Teatrze Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego
Jacek Weksler
Michał Nestorowicz
Wręczenie nagrody "Złotej Kuli" Tadeuszowi Różewiczowi
Bogdan Zdrojewski i Zdzisław Smektała
Edyta Geppert
Antoni Gucwiński
Igor Przegrodzki
Spektakl pt. "Kram z piosenkami" w Teatrze Polskim - Obraz 6 Przedmieście
Spektakl pt. "Kram z piosenkami" w Teatrze Polskim - Obraz 6 Przedmieście
Igor Przegrodzki
Igor Przegrodzki
Spektakl pt. "Kram z piosenkami" w Teatrze Polskim - Obraz 6 Przedmieście
Spektakl pt. "Kram z piosenkami" w Teatrze Polskim - Obraz 6 Przedmieście
Igor Przegrodzki
Igor Przegrodzki
Igor Przegrodzki
Igor Przegrodzki
Igor Przegrodzki
Igor Przegrodzki
Igor Przegrodzki
18 Brygada Rakiet Operacyjno - Taktycznych
18 Brygada Rakiet Operacyjno - Taktycznych
Barbara Kostrzewska
Kazimierz Braun
Elżbieta Terlikowska
Michał Nestorowicz
Tadeusz Strugała
Tadeusz Różewicz
Bogdan Zdrojewski i Zdzisław Smektała
Spektakl pt. Słoń
Spektakl pt. "Kiedy przychodzi Anioł" w Teatrze Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego
Spektakl pt. "Czerwone i brunatne" w Teatrze Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego
Spektakl pt. "Czerwone i brunatne" w Teatrze Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego
Spektakl pt. "Czerwone i brunatne" w Teatrze Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego
Spektakl pt. "Śmierć w starych dekoracjach" w Teatrze Polskim
Stanisław Sojka
Olgierd Czerner
Tadeusz Zipser
Górnicy w kantynie
Pożegnanie delegatów
Osoby
Osoby
Peter Brook i Jerzy Grotowski
Grażyna Krukówna aktorka w Teatrze Współczesnym
Halina Rasiakówna
Eliasz Kuziemski
Prof. Andrzej Lange
Wojciech Kościelniak
Krystyna Meissner - dyrektor Teatru Współczesnego
Antoni Gucwiński
Spektakl pt. "Gry kobiece" w Teatrze Polskim
Spektakl pt. "Polowanie na lisa" w Teatrze Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego
Maciej Kuroń
Jan Miodek
Zbigniew Cynkutis
Dorota Stalińska
Urszula Sipińska i Piotr Figiel
Spektakl pt. "Iwona Księżniczka Burgunda"
Spektakl pt. "Kram z piosenkami" w Teatrze Polskim - Obraz 1 Kulig
Trybuna honorowa
Koncert
Eugeniusz Geppert w swojej pracowni
Henryk Worcell
Ściana w Klubie Muzyki i Literatury
Wojciech Dzieduszycki
Maciej Łagiewski - dyrektor Muzeum Historycznego
Janusz Woytoń
Igor Przegrodzki
Bogdan Zdrojewski
Antoni Gucwiński
Marek Rostecki
Bogusław Litwiniec
Renata Mauer
Sylwester Chęciński w Dobrzykowicach
Alfred Jahn
Start rakiety
Trybuna honorowa
Agnieszka Glińska
Spektakl pt. "Szewcy" w Teatrze Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego
Spektakl pt. "Pastorałka" w Teatrze Polskim